izmirin en gözde villa projesi karaosmanoğlu konakları satışa çıktı

Urla İskele'de bulunan 12 Eşsiz Villa'dan oluşan Karaosmanoğlu Konakları; konumu, büyüleyici panoramik deniz manzarası, mimari üslubu ve teknolojiyle bezenmiş yaşam alanlarını rahat ve sıcak çizgileri ile sizlerle buluşturuyor.

 

Karaosmanoğlu Konakları, 2 kat ve 4 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. 3192 m2 kapalı alanı olan konakların her bir villası 357 m2 brüt geniş yaşam alanları ve iç - dış dizaynında kullanılan 1. sınıfı ithal malzemelerle sizlere kaliteli ve konforlu bir hayat sunuyor.

 

Modern mimari, rahat yaşam alanları, "Elagant stil", sonsuzluk havuzu, zen bahçesi ve bol peyzaj alanıyla yaz - kış yaşayabileceğiniz Karaosmanoğlu Konakları, güvenli ve konforlu bir hayat için gerekli tüm vasıfları bünyesinde barındırıyor.

 

Tamamı sonsuz havuzlu, deniz ve gün batımı manzaralı 12 Eşsiz Villa...

Karaosmanoğlu Konakları; otobana 6km, İzmir şehir merkezine 40 km, Adnan Menderes Havalimanı'na 46 km, Çeşme'ye 50 km mesafesiyle; hem merkezi bir konuma sahip hem de sizi şehrin gürültüsünden uzaklaştırıyor.

 

6.5 dönüm alan üzerine kurulu toplam 12 adet Eşsiz Villası ile Karaosmanoğlu Konakları bu eşsiz yaşamın kapılarını sizlere açıyor.